0

Auksiniai pakabukai – daugiau nei gražus papuošalas

  • 31 rugpjūčio, 2023

Auksas yra vienas nuostabiausių metalų, kuris tūkstantmečius siejamas su prabanga ir geru skoniu. Turbūt sutiksite, kad dėvėdami auksinius papuošalus, pagamintus iš aukso, savo stiliui suteiksite prabangos.

Auksiniai pakabukai ir kiti šio brangiojo metalo papuošalai akimirksniu pagyvins Jūsų įvaizdį ir praturtins bet kokį garderobą. Patirtis rodo, kad gražūs aukso papuošalai yra nepavaldūs laikui. Jie gali būti perduodami iš kartos į kartą, išlaiko savo grožį daugelį metų. Taigi, auksiniai juvelyriniai dirbiniai apima daugiau nei tik dailią išvaizdą. Dėl ko verta juos rinktis?

Auksiniai pakabukai ir gydomosios savybės

Auksas ne tik palengvina streso ir nerimo padarinius ir simptomus, bet ir turi daug naudos sveikatai, ypač jo poveikį infekcijų ir žaizdų gijimui ir prevencijai.

Pavyzdžiui, 24 karatų aukso papuošalai padeda gydyti žaizdas ir užkrėstas kūno dalis. Kaip?Mokslininkai mano, kad auksas turi šią šiltą energiją ir neša šiltas vibracijas, kurios atpalaiduoja kūną ir pagerina viso kūno kraujotaką, taigi ir jo veiksmingumą gydant.

Dar civiliazijos aušroje auksas buvo naudojamas medicinoje. Pavyzdžiui, senovės Egipte gydytojai naudojo auksą įvairiose medicinos srityse, tokiose kaip odontologija. Buvo tikima, kad jis turi gydomųjų savybių. Be egiptiečių, senovės romėnai ir net viduramžių europiečiai auksą naudojo įvairiems gydymo tikslams, įskaitant skausmo malšinimą ir odos problemų prevenciją.

Kūno temperatūros reguliavimas

Manoma, kad auksiniai juvelyriniai dirbiniai gali padėti reguliuoti kūno temperatūrą.

Daugeliui žmonių, kurie kovoja su karščio bangomis, šaltkrėtis ar kitomis kūno karščio ir bendrų kūno temperatūros svyravimų problemomis, auksiniai papuošalai dažnai yra daugiau nei aksesuaras. Tai – funkcionalus metalo dirbinys. Auksiniai paklabukai ir kiti šio tauriojo metalo papuošalai dažnai rekomenduojami moterims, išgyvenančioms menopauzę ir kovojančioms su karščio pylimais.

Geresnė savijauta

Dėl specifinių vibracijų, auksiniai pakabukai ir kiti aukso papuošalai gali suteikti daugiau balanso, pagerinti bendrą emocinę savijautą. Auksiniai papuošalai rekomenduojami tiems, kurie jaučiasi nusilpę. Kai kurių žmonių teigimu, jie sukuria teigiamą energiją, padeda jaustis pozityviau, energingiau.

Abejojate? Tuomet belieka tik išbandyti! Nieko neprarasite, nes auksiniai juvelyriniai dirbiniai atrodo stilingai ir tinka kiekvienam.