0

Biorezonansinis prietaisas „Life Balance Contact“ ir kitų „Axioma life“ gaminamų prietaisų apžvalga

Biorezonansas

Tai alternatyvios medicinos terapija, pagrįsta teiginiu, kad kūnas skleidžia elektromagnetinius virpesius. Šie virpesiai gali būti sutrikdyti dėl toksinų, streso ar kitų veiksnių, o tai gali sukelti sveikatos problemų. Biorezonansiniai prietaisai skirti subalansuoti šiuos virpesius ir pagerinti sveikatą. Prisideda prie savireguliacijos ir pašalinių patogenų signalų slopinimo.

Life Balance Contact

Tai biorezonansinis prietaisas, kurį sukūrė „Axioma life“. Jis yra mažas, nešiojamas įrenginys, kurį galima naudoti namuose. Įrenginyje yra elektrodai, kurie dedami ant kūno. Elektrodai siunčia į kūną silpnus elektromagnetinius signalus, kurie skirti subalansuoti kūno virpesius.

Axioma life

Taip pat gamina įvairius kitus biorezonansinius prietaisus, įskaitant:

  • „Life Expert 3.0“– profesionalus biorezonansinis prietaisas, skirtas naudoti gydytojų kabinetuose.
  • „Life Balance Pet“– biorezonansinis prietaisas, skirtas naudoti gyvūnams.
  • „Life Balance 2.1“–  padės kovoti su parazitais, išvalys organizmą nuo toksinų ir užkirs kelią daugeliui ligų.

Biorezonansinių prietaisų veiksmingumas nėra moksliškai įrodytas. Kai kurie tyrimai parodė, kad šie prietaisai gali būti naudingi gydant tam tikras sveikatos problemas, tačiau kiti tyrimai nerado jokio poveikio.

Štai keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti prieš perkant biorezonansinį prietaisą:

  • Kaina: biorezonansinių prietaisų kaina gali labai skirtis. Svarbu nustatyti savo biudžetą prieš perkant.
  • Funkcijos: skirtingi biorezonansiniai prietaisai turi skirtingas funkcijas. Svarbu pasirinkti prietaisą, turintį funkcijas, kurių jums reikia.
  • Gamintojas: svarbu pasirinkti patikimo gamintojo prietaisą. Perskaitykite atsiliepimus apie skirtingus gamintojus prieš priimdami sprendimą.

Papildoma statistika

  • Biorezonanso rinkos dydis: 2023 m. biorezonanso rinkos dydis buvo vertinamas 450 mln. JAV dolerių, o tikimasi, kad iki 2028 m. jis pasieks 800 mln. JAV dolerių.
  • Biorezonansinių prietaisų naudojimo paplitimas: 2023 m. biorezonansinius prietaisus naudojo apie 5 mln. žmonių visame pasaulyje.
  • Moksliniai tyrimai: Atlikta keletas mokslinių tyrimų apie biorezonanso veiksmingumą, tačiau rezultatai yra nevienareikšmiai. Kai kurie tyrimai rodo, kad biorezonansas gali būti veiksmingas gydant tam tikras sveikatos problemas, tačiau kiti tyrimai nerado jokio poveikio.

Daugiau informacijos galima rasti perėjus šia nuoroda: BIOREZONANSO TERAPIJOS PRIETAISAI