0

Kaip pasirinkti suvirinimo aparatą nuomai?

Nuosavas suvirinimo aparatas daugeliui žmonių yra per brangi investicija, kadangi paprasčiausiai tokios technikos reikia gana retai, kad jos pirkimas – atsipirktų. Tokiu atveju suvirinimo aparato nuoma tampa labai gera, dėmesio verta opcija. Kadangi šiuo metu nuomoja tikrai gana daug įmonių – nebus sunku rasti tokią, kurios teikiamos paslaugos Jums labiausiai tinka. Svarbiausia yra legalumas ir garantijos, kad gausite inovatyvią techniką darbų atlikimo metu.

Kadangi nuomos punktai šiuo metu siūlo gana daug skirtingų suvirinimo aparatų – siūlome detaliau įvertinti techninius parametrus, kad būtų rasta tokia, kuri Jums labiausiai tinka.

Pirmiausia siūlome įvertinti – kam bus reikalinga tokia įranga. Nuomos punktuose galima rasti ir tokių, kurie yra labai modernūs, dažniausiai skirti profesionalams, ir tokių, kurie puikiai patenkina mėgėjų poreikius, kuriems kartais prireikia tokios technikos.

Taip pat reikia žiūrėti, koks suvirinimo tipas yra priskiriamas konkrečiai įrangai. Šiuo metu rinkoje galima rasti aparatų, kurie yra skirti:

1.     MMA – TIG;

2.     MMA;

3.     MMA – MIG;

4.     MIG – MAG;

5.     TIG;

6.     taškiniam suvirinimo būdui atlikti;

7.     ir t.t.

Taip pat reikia kuo daugiau dėmesio skirti ir srovės kriterijaus. Šiuo metu bene labiausiai populiarūs yra 150 A, 160 A, 170 A, taip pat ir kur kas didesnės srovės 3000 A ar net  6300 A srovės aparatai. Galingesni gali kainuoti brangiau, nuoma taip pat yra brangesnė. Tačiau faktas, kad jie gali padėti atlikti darbus kur kas našiau, tad dažnai investicija kur kas labiau atsiperka.

Dar vienas svarbus aspektas renkantis bet kokią techniką yra ekologinis niuansas. Jeigu jums norisi darbus atlikti tvariau ir tuo pačiu, kad darbų metu būtų kuo mažiau išsipurvinama – tokiu atveju verta rinktis įrangą, kuri yra su nelydžiu elektrodu apsauginėse dujose.

Galiausiai, renkantis suvirinimo aparatus nuomai – visada siūlome tartis su specialistais, kurie gali atsakyti į klausimus bei padėti jums rasti tai, ko reikia. Esame tikri, kad galiausiai rasite įrangą, kuri ne tik atitiks, tačiau ir pranoks Jūsų poreikius visomis prasmėmis.