0

Nauji butai Vilniaus mieste stebina originaliais sprendimais ir išskirtine aplinka

Per pandemiją šiek tiek sulėtėjusi NT rinka, pastaruoju metu vėl yra itin aktyvi. Kaip žinia, daugiausiai sandorių yra sudaroma dėl būsto sostinėje. Pastaruoju metu itin populiarūs nauji butai Vilniaus mieste graibstomi dar net nebaigti statyti. Kuo šiandien gali nustebinti NT vystytojai, ką jie siūlo ir kaip pasirinkti savo svajonių namus?

Išskirtinėje vietoje

Daugelis naujų daugiabučių Vilniuje traukia akį ne tik dėl savo išskirtinės architektūros ir apgalvoto eksterjero, bet ir dėl to, jog šie projektai kuriami netikėtose miesto vietose. NT vystytojai atranda vis naujas Vilniaus erdves, kuriose galima patogiai gyventi ir mėgautis ne tik miestu, bet ir gamta visai šalia namų. Pavyzdžiui, populiarūs naujos statybos butai projektuose, kurie yra sukurti šalia Neries krantinės. Arba įsigyti butą projekte, sukurtame šalia miško ar pačioje Vingio parko kaimynystėje. Tokios išskirtinės vietos leidžia mėgautis kokybišku gyvenimu ir atveria naujas galimybes.

Saugumas ir privatumas

Nauji butai Vilniuje išsiskiria ne tik savo netikėtomis erdvėmis. Daugelis jų išplanuoti pagal kliento poreikius, galima rinktis netgi tokius variantus, kurie yra su aukštomis lubomis, terasomis ir vitrininiais langais. O taip pat daug dėmesio naujos statybos būtų projektuose skiriama saugumui ir privatumui. Galite pamatyti projektų, kur daugiabučiai turi privačius vidinius kiemus su vaikų žaidimų aikštelėmis ir netgi grilio zonomis. Taip pat galima rinktis butus, kurie parduodami saugomuose kvartaluose, į kuriuos galima patekti tik per pakeliama užtvarą, o visos laiptinės rakinamos magnetiniais raktais.

Kaip rasti savo svajonių būstą?

Rinkdamiesi būstą, nepamirškite, kad svarbu ne tik vieta, kurioje stovi daugiabutis. Iš anksto apgalvokite, kokio dydžio butas Jus domintų, kelintame aukšte jis turėtų būti. Gal norėtumėte įsigyti butą su atskiru įėjimu pirmame aukšte, o gal Jums kaip tik būtų mieliau gyventi aukščiau ir mėgautis laisvalaikiu terasoje? Jeigu tai svarbu, rinkitės projektus, kur įgyvendinti būtent tokie sprendimai.

Geriausiai apsispręsti padės jeigu skirsite laiko butų apžiūrai. Ko gero, visi NT projektų vystytojai organizuoja atvirų durų dienas, kuri galima gyvai apžiūrėti butus, susipažinti su projektu, išgirsti apie sprendimus, kurie yra pritaikyti kuriant daugiabutį ar visą naują kvartalą. Būtinai apsilankykite tokiose dienose, kad gyvai pamatytumėte, kokie nauji butai Vilniuje siūlomi konkrečiame projekte. Apžiūrėjus bent kelis projektus, bus daug lengviau išsirinkti savo svajonių namus.