0

Priemonės nuo plaukų slinkimo: kokį inovatyvų metodą siūlo mokslas?

  • 25 rugpjūčio, 2023
plaukai

Plaukų praradimas – problema, kuri kamuoja ne tik vyrus, bet ir moteris. Jeigu nepasiteisina liaudiškos priemonės nuo plaukų slinkimo, verta susigriebti kol dar nevėlu ir išbandyti mezoterapijos metodą. Ką verta apie jį žinoti? Atsako ekspertai.

Mezoterapija plaukams: ką būtina žinoti?

Moksliškai pagrįstos priemonės nuo plaukų slinkimo yra pačios efektyviausios. Mezoterapija yra saugi procedūra, sulaukusi plataus pripažinimo visame pasaulyje.

Atsakome į svarbiausius klausimus apie šią procedūrą.

  1. Kokią naudą suteikia mezoterapija plaukams?

Mezoterapijoje naudojami junginiai maitina galvos odą ir skatina plaukų tankumą bei augimą, taip padeda išvengti tolesnio plaukų slinkimo. Taip pat šios veikliosios medžiagos skatina regeneraciją ir greitesnį plaukų augimą. Plaukai ne tik atauga, bet tampa stipresni, žvilgantys ir glotnūs.

  • Kaip veikia mezoterapija?

Plaukų mezoterapija pagrįsta biostimuliacijos principu – naudojant veikliuosius preparatus, plaukų ląstelės yra biologiškai aktyvinamos. Tam pasitelkiamos injekcijos naudojant plonytes adatas. Injekcijos leidžiamos po oda: į organizmą patekę veiklieji mezoterapijos preparatai užkerta kelią plaukų folikulų nykimui ir padidina plaukų storį bei augimą.

  • Ar tai pavojinga procedūra?

Mūsų siūlomos priemonės nuo plaukų slinkimo yra 100 proc. saugios. Mezoterapija yra labai naudingas pasirinkimas, pacientams, praktiškai nekeliantis jokios rizikos.

  • Ar mezoterapijos priemonės nuo plaukų slinkimo kelia skausmą?

Tai praktiškai beskausmė procedūra. Adatos yra itin plonos, todėl dūriai vadinami mikroinjekcijomis.

Mezoterapijos procedūroje naudojama daug veikliųjų medžiagų, įskaitant biomimetinius peptidus, vitaminų kompleksus, mineralines druskas, kofermentus, hialurono rūgštį (kuri svarbi plaukų skaidulų tankinimui), aminorūgštis, augimo faktorius ir antioksidantus, kurie yra būtini balansui ir maitinanti galvos odą.

  • Kaip dažnai reikia atlikti procedūrą?

Rekomenduojame 4-5 apsilankymus kas mėnesį. Vėliau kartoti reikėtų kartą per metus.

  • Ar mezoterapiją galima naudoti profilaktiškai?

Vienas labai dažnas klausimas, kurį tenka išgirsti kone kasdien – kam tinka šis gydymo metodas. Iš tiesų, tai saugi ir efektyvi procedūra, kuri tinka praktiškai kiekvienam. Plaukų mezoterapija tikrai yra skirta ne tik plaukų slinkimui ar alopecijai / nuplikimui. Ši procedūra skirta visiems, kurie savo plaukams nori suteikti daugiau gyvybingumo, apimties, blizgesio.